Eti Karam ve Eti Ahenk 2 Adet Mini Cooper Çekilişi

Eti Ahenk Gurme veya Eti Karam Gurme Satın Alıp paketler içerisindeki şifre ile Son model bir Mini Cooper Araba kazanabilirsiniz

Eti Çekilişinde Verilecek Hediyeler;

 • Eti Ahenk Gurme Çikolatalı Gofret 50gr ürün şifresini gönderenler arasından yapılacak çekilişte; 1 kişiye Kırmızı Mini Cooper 5 Kapı Classic 2020 Model Otomobil (tavsiye edilen piyasa değeri: 338.188,00 TL)
 • Eti Karam Gurme Çikolatalı Gofret 50gr ürün şifresini göndereler arasından yapılacak çekilişte; 1 kişiye Siyah (Kaplama) Mini Cooper 5 Kapı Classic 2020 Model Otomobil (tavsiye edilen piyasa değeri: 338.188,00 TL) ikramiyesi verilecektir.

Çekilişe Katılım Tarihleri

Kampanya, 01.01.2021(Saat:00.01)-31.03.2021(Saat:23.59) tarihleri arasında olacaktır.

Çekilişe Katılım

Türkiye genelindeki satış noktalarından promosyonlu Eti Ahenk Gurme Çikolatalı Gofret 50gr veya Eti Karam Gurme Çikolatalı Gofret 50gr ürünlerinden satın alanlar, ürün ambalajı içerisindeki şifreyi ad, soyad, adres, telefon bilgileriyle birlikte www.sutlumubittermi.com (ücretsiz) internet sitesindeki ilgili alana girdiklerinde 1 çekiliş hakkı kazanacaklardır.

Katılım Bilgileri ve Güncelliği

 • Eti Ahenk Gurme Çikolatalı Gofret 50gr ürünü içerisindeki şifreyi gönderenler kırmızı Mini Cooper çekilişine, Eti Karam Gurme Çikolatalı Gofret 50gr ürünü içerisindeki şifreyi gönderenler siyah (kaplamalı) Mini Cooper çekilişine katılacaklardır.
 • Katılımlarda aynı şifreye ait mükerrer katılımlar elenerek, ilk gönderilen şifreli katılım kabul edilecektir. Her çekiliş için katılımlarda şifre, ad, soyad bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir.
 • Her çekiliş için katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcının sorumluluğundadır.

Vergiler ve Yasal Yükümlülükler

 • Şifreli ürün ambalajının okunabilir şekilde saklanması katılımcıların sorumluluğundadır.
 • Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin ikramiye tesliminde ikametgah tezkeresi ibrazı zorunludur. Kampanyaya katılım için İnternet erişim maliyeti tüketiciye aittir. Katılımcılardan veya web erişim operatörlerinden kaynaklanan nedenlerle katılımın gerçekleşememesi ya da geç gerçekleşmesi ya da web erişim operatörlerinin veya katılımcıların ihmal veya hatası sebebiyle eksik ve/veya hatalı katılım yapılması durumunda ETİ GIDA San. Ve Tic. A.Ş. bu durumdan sorumlu tutulamaz.
 • Bu çekilişe Eti Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. ve U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. Kazanılan hak devredilemez, nakde veya mala çevrilemez.
 • KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir.
 • Promosyon kurallarının tamamını www.sutlumubittermi.com internet adreslerinden ve ETİ Danışma Hattı 0800 211 03 84 öğrenebilirsiniz. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.
 • *Görseller temsilidir.

Çekiliş Ne Zaman Gerçekleştirilecek?

Çekilişin Gerçekleştirilmesi

Çekilişler; 15.04.2021 tarihinde kırmızı Mini Cooper ikramiyesi için saat 10.00’da, siyah Mini Cooper ikramiyesi için saat 10.30’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir.

Kazananların Duyurulması

Çekilişlerin sonuçları 20.04.2021 tarihinde Takvim Gazetesi’nde ve cekilisrehberi.com internet sitemizde duyurulacaktır

Ödül Bilgilendirme – Başvuru

 • Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır.
 • Postada meydana gelen gecikmelerden Eti Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. sorumlu tutulamaz. Her çekiliş için katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir.
 • Asil talihliler; 05.05.2021 tarihine kadar, yedek talihliler 20.05.2021 tarihine kadar kimlik fotokopileri, ikramiye kazandıkları şifreli ürün ambalajları ve iletişim bilgileri ile info@u2.com.tr mail adresine başvurmaları ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeleri halinde ikramiyelerini almaya hak kazanacaklardır. Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan talihliler ikramiyelerini alamazlar.
 • Her çekiliş için ikramiye tesliminde ikramiye kazanılan okunabilir şifreli ürün ambalajı aslının ibrazı zorunludur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir