işbankası Maximum Puan Çekilişi

işbankası Maximum Puan çekilişi;

Maximum Kart Çekilişine katılımlar 30 Eylül 2021 tarihine kadar devam ediyor. Maximum Kart Çekilişine katılmak için Maximum Kart ile 100 TL ve katlarında harcama yapmak yeterli. Maximum Kart Çekilişi 12 Ekim 2021 tarihinde noter huzurunda yapılacak.
Önemli: Kampanya tarihleri arasinda Maximum Mobil’de yer alan “Kampanyalar” bölümünden çekiliş kampanya sayfasindaki “KATIL” butonuna tiklamanız yeterlidir. Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alişverişlerinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.

Kampanya tarihleri arasında bireysel Maximum özellikli kredi kartları (Maximum Kart, MercedesCard, Maximiles, işte Universiteli, Maximum Genç) ile 100TL ve katları tutarında yapilan alışverişlerden çekiliş hakki kazanılacaktır. (Orneğin; tek seferde 235 TL tutarında alışveriş yapan bir müşteri bu alışverişinden 2 adet çekiliş hakki
kazanacaktr.) Kampanyaya internetten yapılan harcamalar, MoTo (Mail order, Telephone order), temassiz işlemler dahildir. Yurtiçinde ve yurtdişında yapılan harcamalar dahildir.

Maximum Kart Maximum Puan Çekilişi Katılım Şartları;

Bu kampanya Türkiye Iş Bankası A.Ș. tarafından Milli Piyango ldaresi Genel Müdürlüğü’nün 26.08.2021 tarihli ve E.8038 sayılı izni ile 01.09.2021 (Saat:00.01) -30.09.2021 (Saat:23.59) tarihleri arasında düzenlenmektedi. Çekiliş 12.10.2021 tarihinde saat: 10:30’da ESTABOOM REKLAM DANIŞMANLIK HIZMETLERÍ OTOMOTIV SANAYi VE TIC. LTD. ȘTI. – Esentepe mah. B&uumlyükdere cad. Ecza sok. Pol center No:4 D:1 Levent Istanbul (Estaboom Toplantı Salonu) adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımina açık olarak gerçekleştirilecektir.
Çekiliş sonucunda kazanan 1.000 kişiye 24.11.2021 31.08.2022 tarihleri arasında Maximum Uye işyerlerinde geçerli 2.000 TL değerinde MaxiPuan ikramiyesi verilecektir
Kazanan talihliler, 18.10.2021 tarihli Posta Gazetesi’nde ilan edilecektir. Ayrica, asil ve yedek talihlilere posta yoluyla tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden TURKIYE IŞ BANKASI A. Ş. sorumlu tutulamaz. Cekilişin gerçekleşebilmesi için müşterilere ait müşteri numarası, isim soyisim bilgisi, ikamet ettikleri il bilgisi ve kazanılan toplam çekiliş hakkı bilgisinin ESTAB0OM REKLAM DAN. HIZM. ile paylaşilacaktr. Kampanyaya katılan
müşterilerimiz bu bilgilerin ESTAB0OM REKLAM DAN. HIZM. ile paylaşılmasına onay vermiş sayılırlar. Kampanya kapsamındaki kişisel veri işleme faaliyetleri ile ilgili aydınlatma metnine buradan ulaşabilirsiniz.
Katlimcinin ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. Asil talihliler 02.11.2021, yedek talihliler ise 17.11.2021 tarihine kadar kimlikleri ile ESTABOOM REKLAM DAN. HIZM.ne başvurmaları halinde ikramiyelerini teslim almaya hak kazanacaklardir. Istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeyen talihliler ikramiyelerini alamazlar. Sorularıniz için info@estaboom.com e-posta adresinden
ya da mesai saatleri dahilinde +90 212 258 88 50 numaralı Danışma Hatt/’ndan ulaşabilirsiniz.
Kampanyaya katıliım Maximum Mobil’dendir. Maximum Mobil’den kampanyaya katilmayan müşteriler kampanyaniın diğer koşullarını sağlamiş olsalar bile çekiliş hakkı kazanamazlar.
Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
Kampanya kapsaminda kazanılan çekiliş hakkı sayıs), kampanya bitiminden itibaren 5 iş günü içerisinde müşterilere SMS ile bildirilecektir.
Kampanyaya katılmış ve kampanya dönemi içinde TURKIYE IȘ BANKASI A.Ș. aleyhine kanuni takip ya da sair adli işlem başlatılmış bireysel müşteriler çekilişe dahil edilmeyecektir.
Kampanyaya TÜRKIYE IȘ BANKASI A,Ș. ve ESTABOOM REKLAM DANIŞMANLIK HIZMETLERÍ LTD. ȘTÍ. çalişanları ile 18 yaşından küçükler katilamaz, katılmış ve kazanmiş olsalar dahi ikramiyeleri verilemez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir