Migros Çekilişi Old Spice Çekilişi

Migros Old Spice Çekiliş Detayları;

Migros Old Spice Çekilişi 30 Haziran 2021 tarihine kadar devam ediyor. Migros Old Spice Çekilişine katılmak için Migros Mağazalarından Money Kart özellikli kart ile 30 TL ve katlarında Old Spice ürünlerinden almak yeterli. Migros Old Spice Çekilişi 12 Temmuz 2021 tarihinde noter huzurunda yapılacak. Migros Old Spice Çekiliş Sonucu 1 kişi Sony Playstation 5 Oyun Konsolu, 5 kişi İmzalı Spalding Euroleague Basketbol topu ve 5 kişi İmzalı Anadolu Efes Basketbol Forması ikramiyesi kazanacak

Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelindeki tüm Migros Magazalarından, 5M Migros, MigrosJet Marketlerinden ve Migros Sanal Market’ten Procter & Gamble Tüketim Malları Sanayi A.S’ye ait Old Spice ürünlerinden birlikte veya ayrı ayrı tek seferde 30 TL ve katları tutarında (her 30 TL için bir çekilis hakkı) alısveris yapan Money Kart, Money Bonus veya Money Kart özellikli (Money Pro Kart, Koç Ailem Money &More, Servis Kart, Positive Kart) kart sahipleri kampanyaya katılacaktır.

Katılım Koşulları

    Bu kampanya Migros Ticaret A.S adına MPI’in 08.06.2021 tarih ve E-24951361-255.01.02-4413 sayılı izni ile Hedef Çekilis tarafından düzenlenmektedir. 17.06.2021 SAAT 10:00 – 30.06.2021 SAAT 22:00 Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelindeki tüm Migros Magazalarından, 5M Migros, MigrosJet Marketlerinden ve Migros Sanal Market’ten Procter & Gamble Tüketim Malları Sanayi A.S’ye ait Old Spice ürünlerinden birlikte veya ayrı ayrı tek seferde 30 TL ve katları tutarında (her 30 TL için bir çekilis hakkı) alısveris yapan Money Kart, Money Bonus veya Money Kart özellikli (Money Pro Kart, Koç Ailem Money &More, Servis Kart, Positive Kart) kart sahipleri kampanyaya katılacaktır.
    Talihliler 12.07.2021 tarihinde Hedef Çekilis ve Organizasyon Hizmetleri LTD. STI.(Toplantı Salonu) Esentepe Mah. Kore Sehitleri Cad. 16/1 K8 Sisli/ Istanbul adresinde saat 10:00’da noter huzurunda halka açık olarak yapılacak çekilisle belirlenecektir.
    Ikramiye olarak, 1 kisi 9.999,90 TL degerinde Sony Playstation 5 Oyun Konsolu, 5 kisi 949,99 TL degerinde Imzalı Spalding Euroleague Basketbol topu, 5 kisi 169,95 TL degerinde Imzalı Anadolu Efes Basketbol Forması ikramiyesi kazanacaktır.
    Kazanan talihliler 14.07.2021 tarihli Takvim Gazetesi Gazetesinde ilan edilecektir.
    Kampanya yalnızca Money Kart, Money Bonus veya Money Kart özellikli (Money Pro Kart, Koç Ailem Money &More, Servis Kart, Positive Kart) bireysel kart sahiplerine yöneliktir.
    Ad,soyad bilgileri eksik veya kayıtlı olmayan Money Kart, Money Bonus veya Money Kart özellikli (Money Pro Kart, Koç Ailem Money &More, Servis Kart, Positive Kart) sahibi müsterilere çekilis hakkı verilmeyecektir.
    Kampanya tarihleri arasında alısverislerini iptal veya iade eden tüketicilerin çekilis hakkı iptal edilecektir. Kart bilgilerinin güncelligi, dogrulugu, yeterliligi ve ispatı katılımcının sorumlulugundadır.
    Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan teblig için yeterli olacaktır.
    Bir kisi birden fazla ikramiye kazanamaz.
    Migros Ticaret A.S., Hedef Çekilis ve Organizasyon Ltd. Sti. ve Procter &Gamble Tüketim Malları Sanayi A.S çalısanları ile 18 yasından küçükler katılamaz, katılmıs ve kazanmıs olsalar dahi ikramiyeleri verilemez.
    Ikramiyeye konu olan esya ve /veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dısındaki vergi ve diger yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

Tüm Güncel Playstation 5 Çekilişleri için Tıklayınız Playstation 5 Çekilişleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir