mini cooper çekilişi – Lila Kozmetik

Lila Kozmetik Sea Color Kampanyası Mini Cooper 2021 Çekilişi

Lila Kozmetik Mini Cooper Çekilişi 2021. 15 Mayıs 2021 tarihine kadar Lila Kozmetik ürünlerinde yer alan şifreleri, kutularda yer alan şifreyi ad, soyad ve adres bilgileriyle birlikte kelime aralarında birer boşluk bırakarak 4454’e SMS olarak gönderebilir ve kampanyaya katılabilirsin.

Hangi ürün ile kaç çekiliş hakkı kazanırsın?
Sea Color Set Saç Boyası (2’li), Maxx Deluxe Set Saç Boyası (2’li), Maxx Deluxe Natural Beauty Set Saç Boyası

Önemli:
Çekilişe katıldığınız şifre yazılı kutuları kampanya sonuna kadar saklamayı unutmayın.

Çekiliş ile 1 Adet Mini Cooper marka Countryman Classic Paket 2020 Model Otomobil hediye edilecektir, aracın piyasa değeri 360.000 TL civarındadır.

Katılım Koşulları

Bu kampanya Lila Kozmetik San. A.Ş. tarafından MPİ’nin 13.10.2020 tarihli ve 58259698-255.01.02-E.8034 sayılı izni ile düzenlenmektedir.
16.11.2020(Saat:00.01)-15.05.2021(Saat:23.59) tarihleri arasında Türkiye genelindeki satış noktalarından Lila Kozmetik San. A.Ş.’ye ait promosyonlu Sea Color Set Saç Boyası (2’li), Maxx Deluxe Set Saç Boyası (2’li), Maxx Deluxe Natural Beauty Set Saç Boyası ürünlerinin herhangi birinden satın alarak ürün kutusu içerisindeki şifreyi ad, soyad ve adres bilgileriyle birlikte kelime aralarında birer boşluk bırakarak tüm GSM operatörlerinden 4544 numaralı kampanya hattına eksiksiz kısa mesaj gönderenlere veya lilacosmetics.com.tr (ücretsiz) internet sitesindeki formu şifre, ad, soyad, adres, gsm no bilgileriyle dolduranlara her şifre için 1 çekiliş hakkı verilecektir.
Şifre, ad, soyad bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir.
Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır.
Aynı şifreye ait mükerrer katılımlar elenerek, ilk gönderilen şifreli katılım kabul edilecektir.
Kısa mesaj ile Turkcell, Türk Telekom Mobil, Vodafone operatörlerinin tüm aboneleri katılım yapabilir.
Kısa mesaj ile başarılı ya da hatalı tüm katılımlar KDV ve ÖİV dahil Turkcell ve Türk Telekom Mobil için 1,00 TL, Vodafone için 0,65 TL, olarak katılımcıya ücretlendirilir.
Operatörlerin katılım mesajı birim fiyatlarında değişiklik hakkı saklıdır. lilacosmetics.com.tr ’dan yapılan katılımlar ücretsizdir.
Çekilişte 1 kişi MINI Cooper Countryman Classic Paket 2020 Model Otomobil* (değeri: 359.734,00 TL) ikramiyesi kazanacaktır.
Çekiliş 25.05.2021 saat 13:30’da Organize Sanayi Bölgesi 1.Etap No:23 Yenişehir-Diyarbakır adresindeki Lila Kozmetik Fabrikası-Toplantı Salonu’nda, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir.
Kazanan talihliler 28.05.2021 tarihinde Birgün Gazetesi’nde duyurulacaktır.
Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır.
Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir.
Asil talihli 12.06.2021, yedek talihliler 27.06.2021 tarihine kadar kimlik fotokopileri, ikramiye kazandıkları okunabilir şifreli ürün kutuları ve iletişim bilgileri ile info@u2.com.tr mailine, 0212 217 41 21 nolu faksa başvurmadıkları ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmedikleri takdirde ikramiyelerini alamazlar.
İkramiye tesliminde ikramiye kazanılan okunabilir şifreli ürün kutusu ibrazı zorunludur.
Şifreli ürün kutusunun okunabilir şekilde saklanması katılımcıların sorumluluğundadır.
Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin; ikramiye tesliminde ikametgah tezkeresi ibrazı zorunludur.
Lila Kozmetik San. A.Ş., Lilafix Kozmetik A.Ş., Turatel Mobil Medya İletişim ve Bilişim Sistemleri Elektronik San. Tic. Ltd. Şti. ve U2 Tanıtım çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.
Kazanılan hak devredilemez, nakde çevrilemez. KDV ve ÖTV dışındaki ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.
*Görseller temsilidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir