Panora AVM 2021 çekiliş sonucu – Panora Avm Volkswagen T-Roc Çekilişi

Ankara’da bulunan Panora avm 2021 yılı araba çekilişi kampanya detayları;

Panora Avm Volkswagen Çekilişi. Çekilişe katılmak için 15 Şubat 2021 tarihine kadar Panora Alışveriş ve Yaşam Merkezi içindeki mağazalardan tek seferde 150 TL ve katlarında alışveriş yapmak yeterli. 20 Şubat tarihinde yapılacak çekiliş sonucu 1 kişi Volkswagen T-Roc marka otomobil kazanacak.

Kampanya tarihleri arasında Ankara ilinde bulunan Panora Alışveriş ve Yaşam Merkezi içindeki mağazalardan (Panora Alışveriş ve Yaşam Merkezi içerisinde bulunan Garanti Bankası şubesinden yapılan işlemler ile bankamatiklere ait makbuzlar, her türlü hediye çeki ve hediye kartı ile yapılan alışverişler, mobil/sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, şans oyunları, tütün, tütün mamulleri, alkollü içecek alışverişleri ve Kaff Diamond, Promise by Kaff, Armonie Pırlanta, Atasay, Rolex, Saat&Saat mağazalarından yapılan harcamalar hariç) kampanya süresince tek seferde (Tek faturada/fişte) 150 TL ve katları tutarında (her 150 TL için 1 çekiliş hakkı) alışveriş yapıp danışma noktasına gelen ve fiş/fatura / e-arşiv faturalarını (ETS Tur, Jolly Tur, Coral Travel ve Mars Athletic Club’dan alındı belgesi veya makbuzlarını onaylattıklarında) onaylatan müşterilere üzerinde çekilişe katılım numarası, ad-soyad/ticari unvan, doğum tarihi, telefon, adres ve kampanya bilgilerinin bulunduğu bilgisayar çıktısı verilmek suretiyle yürütülecektir.


Panora Avm Volkswagen T-Roc Çekiliş SONUCU isimler ve listeler Kazanan talihli listesi 23.02.2021 tarihli Akşam gazetesinde ve çekiliş rehberi sitemizde ilan edilecektir. Ayrıca, çekiliş sonuçları Panora Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde bulunan kiosklarda ilan edilecek ve sms onayı veren “sms onaylı” tüm katılımcılara sms yolu ile bildirilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir