Piyango Sepeti Çekilişleri – Sonuçları

Piyango Sepeti Nedir ? Yeni bir sistem olan Piyango Sepeti, Türiye Cumhuriyeti kanunlarına bağlı Milli Piyango idaresi Güvencesiyle çekilişler düzenlemektedir. ve Piyango Sepeti Güvenilirdir.

Çekilişler, üzerinde numaraların yazılı olduğu topların, hareketli kürelerden seçimi ile veya gelişen teknoloji kullanılarak dijital olarak gerçekleştirilmektedir.

Çekilişler Genel olarak Gazi Mustafa Kemal Bulvarı No:4 06440 Kızılay / ANKARA  adresinde yer alan MPİ Kızılay Binası’nda halka açık olarak yapılmaktadır, Piyango Sepetinde yer alan aktif çekilişleri inceleyip, Çekiliş Açıklaması kısmını okuyarak çekiliş tarihi ve çekiliş yeri kısımlarını dikkate alarak istediğiniz çekiliş hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Katılımcılar arzu ederse çekilişi belirlenen kanaldan izleme şansına sahiptirler, bu bilgiyide kaynak olarak Aktif çekiliş açıklamalarını dikkate alarak bildiriyorum.

Piyango Sepeti Çekiliş Sonuçları, Piyango Sepeti’nin resmi internet sitesini inceleyip, Aktif olan çekilişlerin yanında çekiliş tarihi hakkında bilgi sahibi olabiliyoruz, ve ilgili çekilişin ” Çekiliş Açıklaması ” kısmını incelediğimizde çekiliş başlangıç ve çekiliş bitiş tarihlerini kontrol edip, Çekiliş Sonucunun hangi tarihte bildirileceğini öğrenebiliriz. Piyango Sepeti Çekiliş Sonuçları mpi.gov.tr ve piyangosepeti.com.tr adresinde ilan edilmektedir, Çekiliş Sonuçları, MPİ web sitesinde yayınlandığı anda tebliğ edilmiş sayılmaktadır.

Piyango Sepeti Güvenilir mi ? Piyango Sepeti Güvenilirdir. Piyango Sepeti tamamen yasal bir sistemdir. Milli Piyango İdaresi Güvencesi altındadır. Çekiliş Açıklaması kısmını inceleyerek istediğiniz çekiliş hakkında bilgi sahibi olabilir ve ilgili çekilişin yapılacağı tarih ve saat bilgisine ulaşarak, Açıklama kısmını dikkate alarak Çekilişe izleyici olarakta katılabilirler, Bu ibareler ile Çekilişlerin tamamen şeffaf olduğunu anlayabiliriz. Ayrıca Çekiliş Açıklamalarını incelediğimde Çekilişlerin Milli Piyango idaresi yetkilileri ve Noter eşliğinde gerçekleştirildiğini ayrıca çekilişlerin kameralar ile kayıt altına alındığı bilgisine de ulaşabiliyorum.

Piyango Sepeti Kazananlar; Piyango Sepeti resmi internet sitesini incelediğimizde kazanalar bilgisine ulaşabiliyoruz. Örneğin internet sitesine giriş yaptığımızda daha önceden olan bir çekilişin çekiliş sonucunda hediye kazanan talihliye hediye teslimine ait olan fotoğralara ulaşabiliyoruz.

Piyango Sepeti Araba Çekilişi; Piyango Sepetinin Araba Çekilişi Hakkında; Piyango Sepeti tarafından düzenlenen AUDİ Marka A4 2.0 TDİ Model araba çekilişi sonucunda Araba kazanan kişi ve bilet bilgisine resmi internet sitesinden ulaşabiliyoruz.

Piyango Sepeti Kimin? Piyango Sepeti Sahibi kimdir?

Piyango Sepeti resmi internet sitesi hakkımızda kısmında bulunan bilgiler dikkate alındığında, 106 DİJİTAL ŞANS OYUNLARI YATIRIM adlı firma/kurum/kuruluş’un T.C. Millî Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün izleme ve denetimine tabi olmak üzere yetkilendirildiği bilgisine ulaşabiliyoruz.

Piyango Sepeti Hakkımızda/Milli Piyango İdaresi Kısmında yer alan bilgiye göre;

KATKILARIMIZ

Milli Piyango İdaresince 1939 yılından günümüze kadar talihlilere ikramiye, hazineye vergi ve kamu payı, savunma sanayine, Çocuk Hizmetleri Genel Müdürlüğüne, Türkiye’nin Tanıtımına, Olimpiyat Oyunlarına ve Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğüne katkı ve kaynak sağlanmaktadır.

Bu bağlamda, İdaremizce 2003 – 2020 yılları arasındaki dönemde talihlilere toplam 4.338.309,083 Türk Lirası tutarında ikramiye dağıtılmıştır. “

Milli Piyango İdaresinin ve Milli Piyango İdaresinin yetkilendirmiş olduğu kurum ve kuruluşların hem hediye dağıttığı hem de Devletimize kaynak sağladığı Hem Devletimize Hem Milletimize faydalı kuruluşlar olduğu ortadadır. Bizlerde bu tür kuruluş ve amaçları desteklemeliyiz, Cekilisrehberi.com olarak objektif ve tarafsız olarak ulaşabildiğimiz her bir bireye objektif ve tarafsız olarak asıl ve kaynak göstererek; Piyango Sepeti Çekilişleri, Piyango Sepeti Çekiliş Sonuçlarını, Piyango Sepeti kampanyalarını bir kâr amacı gütmeden T.C Devletimize ve vatandaşlarımıza faydalı olması amacıyla objektif ve herhangi bir yanıltma olmadan bilgi aktarmayı amaç ediniyoruz.

Piyango Sepeti Çekilişleri için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir