Rexona Çekilişi – Rexona ile Kazan

Rexona Çekilişi 2021, Rexona Playstation 5 Çekilişi, Rexona Sony Playstation 5 Çekilişi 20 Ekim 2021 tarihine kadar devam ediyor. Rexona Çekilişine katılmak için aşağıdaki linkten ulaşabileceğiniz formu ad, soyad, adres, e-mail ve telefon bilgileriyle birlikte doldurmak yeterli. Rexona Çekilişine katılım ücretsiz olup 1 çekiliş hakkı ile sınırlıdır. Rexona Çekilişi 2 Kasım 2021 tarihinde noter huzurunda yapılacak. Rexona Çekiliş Sonucu 5 Kasım 2021 tarihinde ilan edilecek.

Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde www.rexonailekazan.com internet sitesini ziyaret edip, sitedeki katılım formunu ad-soyad-telefon-email-adres bilgileriyle dolduranlar 1 çekiliş hakkı kazanacaklardır.

Rexona Çekilişi – HEDİYELER
1 Adet Sony Playstation 5 Oyun Konsolu
1 Adet Dyson Purifier Cool Hava Temizleyici
5 kişi Apple Airpods ve Şarj Kutusu

Katılım Koşulları

 Bu Rexona kampanyası Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş. (Unilever) tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 15.09.2021 tarihli ve 24951361-255.01.02-E.8871 sayılı izni ile 20.09.2021 (saat:00:01) – 20.10.2021 (saat:23.59) tarihleri arasında düzenlenmektedir. Bu tarih ve saat diliminin dışındaki katılımlar geçersiz sayılacaktır. Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde www.rexonailekazan.com internet sitesini ziyaret edip, sitedeki katılım formunu ad-soyad-telefon-email-adres bilgileriyle dolduranlar 1 çekiliş hakkı kazanacaklardır. Kampanyaya katılım 1 çekiliş hakkı ile sınırlıdır. Ad-soyad bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş katılım hakkı verilmeyecektir. www.rexonailekazan.com web sitesi üzerinden yapılan katılımlar ücretsizdir. Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır. Kampanya sonunda yapılacak olan çekilişte 1 kişi Sony Playstation 5 Oyun Konsolu (birim değeri: ₺ 8.229,00), 1 kişi Dyson Purifier Cool Hava Temizleyici (birim değeri: ₺ 5.299,00) ve 5 kişi Apple Airpods ve Şarj Kutusu (birim değeri: ₺ 1.599,00) ikramiyesi kazanacaktır. Kampanya duyurularında kullanılan ikramiye görselleri ile verilecek ikramiyenin renk ve özellikleri farklılık gösterebilir. Çekiliş, 02.11.2021 tarihinde saat 11.00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. (U2 Tanıtım) Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler 05.11.2021 tarihli Takvim Gazetesi’nde duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelecek gecikmelerden Unilever ve U2 Tanıtım sorumlu değildir. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir. Asil talihliler, başvuru için en geç 20.11.2021; yedek talihliler ise, en geç 05.12.2021 tarihine kadar kimlik fotokopileri, ile info@u2.com.tr’ye veya U2 Tanıtım’ın yukarıda belirtilen adresine şahsen başvurmaları ve istenilen belgeleri tam ve eksiksiz teslim etmeleri halinde ikramiyelerini teslim almaya hak kazanacaklardır. Bu tarihlere kadar başvurmayan talihliler ikramiyelerini teslim alamazlar. Bu kampanyaya Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş., U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz. Katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Kazanılan ikramiye devredilemez veya nakde çevrilemez. KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

Güncel Playstation 5 Çekilişleri için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir