Tatil Çekilişi – Kapadokya Tatili

Tatil Çekilişi Dynavit Kapadokya Tatili Çekilişi

Dynavit Kapadokya Tatili Çekiliş Detayları; Dynavit Kapadokya Tatili Çekilişi 13 Ekim 2021 tarihine kadar devam ediyor. Dynavit Kapadokya Tatili Çekilişine katılmak için Dynavit internet sitesine ad soyad, adres ve GSM no bilgileriyle üye olduktan sonra sorulan sorulara doğru yanlış farketmksizin cevap vermek yeterli. Dynavit Kapadokya Tatili Çekilişi 20 Ekim 2021 tarihinde noter huzurunda yapılacak. Dynavit Kapadokya Tatili Çekiliş Sonucu 1 kişi 3 gece 4 gün çift kişilik Kapadokya Tatili kazanacak.

Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde www.dynavit.com.tr (ücretsiz) internet sitesine ad soyad, adres ve GSM no bilgileriyle üye olup, web sitesindeki Eip Eczacıbaşı İlaç Pazarlama A.Ş.’ye ait markaların ürün ve hizmet kullanım bilgileriyle ilgili soruları doğru ya da yanlış farketmeksizin yanıtlayanlara 1 çekiliş hakkı verilecektir.

Katılım Koşulları

Bu kampanya Eip Eczacıbaşı İlaç Pazarlama Anonim Şirketi tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 09.09.2021 tarihli ve E-58259698-255.01.02-8605 sayılı izni ile 13.09.2021(saat:00:01)- 13.10.2021(saat:23.59) tarihleri arasında düzenlenmektedir. Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelinde www.dynavit.com.tr (ücretsiz) internet sitesine ad soyad, adres ve GSM no bilgileriyle üye olup, web sitesindeki Eip Eczacıbaşı İlaç Pazarlama A.Ş.’ye ait markaların ürün ve hizmet kullanım bilgileriyle ilgili soruları doğru ya da yanlış farketmeksizin yanıtlayanlara 1 çekiliş hakkı verilecektir. Kampanyaya katılım 1 çekiliş hakkı ile sınırlıdır. Katılımlarda ad-soyad, telefon numarası bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir. Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır.  Çekiliş sonucunda; 1 kişi Sacred House Kapadokya Otel’de 3 gece 4 gün çift kişilik kahvaltı dahil konaklama (01.11.2021-31.03.2022 tarihleri arasında talihlilerin istediği tarihte kullanılacaktır. Talihlilerin otele gidiş dönüş ulaşımları ve otel içindeki harcamaları kendilerine aittir. Seyahat ikramiyesini talihliden başkası kullanamaz. (birim değeri: 4.600,00 TL) kazanacaktır. Çekiliş 20.10.2021 saat 12:00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir.  Kazanan talihliler 25.10.2021 tarihinde Birgün Gazetesi Türkiye Baskısında duyurulacaktır. Asil ve yedek talihliye taahhütlü posta ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Eip Eczacıbaşı İlaç Pazarlama Anonim Şirketi sorumlu tutulamaz. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir. Asil talihlinin 09.11.2021, yedek talihlilerin 24.11.2021 tarihine kadar kimlik fotokopileri ve iletişim bilgileri ile info@u2.com.tr mail adresine başvurmaları ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeleri halinde ikramiyelerini almaya hak kazanacaklardır. Bu tarihlere kadar başvurmayan talihliler ikramiyelerini teslim alamazlar. Bu çekilişe Eip Eczacıbaşı İlaç Pazarlama Anonim Şirketi ve U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri çalışanları ile 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. KDV ve ÖTV dışında tüm vergi ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

Güncel olan Tatil Çekilişleri için Tatil Çekilişlerini yayınlamış olduğumuz Tatil Çekilişleri 2022 Sayfamıza göz atmanızı tavsiye ediyoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir