Tchibo Çekiliş Tchibo E-Bülten Çekiliş

Tchibo Çekiliş Tchibo E-Bülten Çekiliş, Tchibo E-Bülten Çekilişi 31 Ekim 2021 tarihine kadar devam ediyor. Tchibo E-Bülten Çekilişine katılmak için aşağıdaki linkte yer alan E-Bültene ad, soyad, e-posta adresi, adres ve cep telefonu bilgilerini girmek yeterli. Tchibo E-Bülten Çekilişi 4 Kasım 2021 tarihinde noter huzurunda yapılacak.

Tchibo haber bültenine kaydolmak ve çekiliş hakkı kazanmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz. Takiben Tchibo tarafından e-posta adresinize bir doğrulama e-postası iletilecektir, ilgili e-postada bir onay bağlantısı bulunmakta olup, haber bülteni üyeliğiniz ve çekiliş hakkı kazanımınız yalnızca ilgili onay bağlantısını tıklamanız halinde aktif hale getirilecektir. Çekilişe katılma hakkınızı kullanmak için, çekilişin yapılacağı tarihe kadar haber bülteni üyeliğinizin aktif olması gerekmektedir, aksi taktirde çekilişe katılmanız mümkün olmayacaktır.

Katılım Koşulları

Tchibo Kahve Mam. Dağ. ve Paz. Tic. Ltd. Şti. (“Tchibo”) haber bültenimize kaydolarak, Tchibo ve işbirliği ortaklarından aldığınız hizmetlere yönelik güncel teklifler hakkında e-posta yoluyla düzenli olarak bilgi alabilir ve Tchibo tarafından detaylarına aşağıda yer verilen çekilişe katılım hakkı kazanabilirsiniz. Haber bültenine kayıt ve çekilişe katılım, tamamen ücretsiz olup, herhangi bir ürün satın alma ön koşulu bulunmamaktadır.
Tchibo haber bültenimize kaydolmak ve çekiliş hakkı kazanmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz. Takiben Tchibo tarafından e-posta adresinize bir doğrulama e-postası iletilecektir, ilgili e-postada bir onay bağlantısı bulunmakta olup, haber bülteni üyeliğiniz ve çekiliş hakkı kazanımınız yalnızca ilgili onay bağlantısını tıklamanız halinde aktif hale getirilecektir. Çekilişe katılma hakkınızı kullanmak için, çekilişin yapılacağı tarihe kadar haber bülteni üyeliğinizin aktif olması gerekmektedir, aksi taktirde çekilişe katılmanız mümkün olmayacaktır.
Söz konusu iki kademeli doğrulama (double opt-in) süreci, sistemimize e-posta adresinizi aktaran kaynağın doğruluğunun tespit edilmesi ile e-posta adresinizin doğru olmamasından kaynaklı olumsuz sonuçların ortaya çıkmasının önlenmesi için tasarlanmıştır.
Dolayısıyla, söz konusu e-posta doğrulama işleminizi takiben Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün
30.09.2021 tarihli ve E-58259698-255.01.02-9629 sayılı izni ile 07.10.2021(00:01) – 31.10.2021(23:59) tarihleri arasında gerçekleştirilecek 4 adet 4.9999,00 TL değerinde İRobot Roomba 976 Robot Süpürge, 5 adet 2.299,00 TL değerinde CafissimoMilk Kahve Makinesi, 5 adet 849,00 TL değerinde Cafissimo Easy Kahve Makinesi, 4 adet 446,04 TL değerinde Arzum AR1032 Shake’NTake Kişisel Blender, 20 adet 334,55 TL değerinde 1 adet Privat Kaffee Brazil Mild Öğütülmüş Filtre Kahve 2x250g, 2 adet Gold Selection Öğütülmüş Filtre Kahve 250g, 1 adet Gold Selection Çözünebilir Kahve 100 g, 1 adet Black’N VVhite Çözünebilir Kahve 100 g, 1 adet 100 Gr Türk Kahvesi, 3’lü Paket, 1 adet Feine Milde Çözünebilir Granül Kahve 100 g’dan oluşan kahve paketi ve 10 adet 100 TL değerinde www.tchibo.com.tr internet sitesinde ve Tchibo mobil uygulamasında geçerli hediye çeki ikramiyesi çekilişi için 1 adet çekiliş hakkı kazanacaksınız. Kampanyaya katılım 1 çekiliş hakkı ile sınırlıdır, www.tchibo.com.tr. internet sitesine giriş ücretsizdir.
ikramiye özellikleri yukarıda belirtilen şekilde olmakla birlikte; ikramiye görselleri ve renkleri birbirinden farklı olabilecektir. İstisnai olarak, ismi geçen ürünlerin tesliminin mümkün olmaması durumunda, verilecek ikramiyenin özellikleri farklılık gösterebilecektir. Hediye çeki, sadece tchibo.com.tr internet sitesinde ve Tchibo mobil uygulamasında 31.12.2021 tarihine kadar geçerli olacaktır ve farklı kampanya ve indirim kuponlarıyla birleştirilemez. Ödülün nakit olarak ödenmesi veya devredilmesi mümkün değildir.
Çekiliş 04.11.2021 tarihinde saat 11.00’da Yeni Markera Çekiliş Org. ve Promo. Hiz. Tic. Ltd. Şti.’nin (“Markera”) Kuştepe Mah. Mesut Cemil Sk. No:30 D:1 Şişli/İstanbul adresinde bulunan konferans salonunda noter huzurunda, isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir.
Kazanan talihliler 08.11.2021 tarihli Posta gazetesi Türkiye baskısında duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Tchibo
Kahve Mam. Dağ. ve Paz. Tic. Ltd. Şti. sorumlu tutulamaz. Asil talihliler, ikramiye teslimi için en geç
23.11.2021    tarihine kadar, yedek talihliler ise, ikramiye teslimi için en geç 08.12.2021 tarihine kadar kimlikleri ile Yeni Markera Çekiliş Org. ve Promo. Hiz. Tic. Ltd. Şti.’ ye başvurmaları halinde ikramiyelerini teslim almaya hak kazanacaklardır. Bu tarihlere kadar kimliği ile başvurmayan talihliler ikramiyelerini teslim alamazlar. 2
Söz konusu çekilişi kazanamayan katılımcılar hukuk yoluna başvuramaz. Tchibo Kahve Mam. Dağ. Ve Paz. Tic. Ltd. Şti. ve Yeni Markera Çekiliş Org. Ve Pro. Hiz. Tic. Ltd. Şti. çalışanları, çalışan yakınları ile 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz, www.tchibo.com.tr internet sitesine giriş ücretsizdir. Ad, soyad ve e-posta bilgileri eksik veya kayıtlı olmayan katılımcılara çekiliş hakkı verilmeyecektir. Katılımda verilen bilgilerin güncelliği, doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan, tebliğ için yeterli olacaktır. Yanlış beyan edilen bilgiler nedeniyle Tchibo sorumlu tutulamaz. KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgiye, hafta içi 09:00-17:00 saatleri arasında 0212 266 54 04 numaralı Markera Kampanya Danışma Hattı’ndan ulaşabilirsiniz. Çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.
Şirketimiz, gizliliğinize ve kişisel verilerinizin korunmasına ilişkin haklarınıza saygı duymakta ve bu bağlamda kişisel verileriniz başta 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na olmak üzere yürürlükte bulunan kişisel verilerin korunmasına ilişkin uygulanabilir uluslararası sözleşmelere, ilgili kanun ve düzenlemelere, Kişisel Verileri Koruma Kurulu kararlarına, Kişisel Verileri Koruma Kurumu rehberlerine ve kamuoyu duyurularına ve sair adli ve idari düzenleyici / denetleyici otorite kararlarına ve talimatlarına uygun olarak söz konusu çekiliş kapsamında işlenmektedir. Konu hakkında detaylı bilgiye Üyelik ve Pazarlama Aydınlatma Metni ve Kişisel Pazarlama Açık Rıza Metni’nden ulaşabilirsiniz.
Ayrıca, haber bülteni üyeliğinizi dilediğiniz zaman, ücretsiz bir şekilde kolayca iptal edebilir ve onayınızı geri alabilirsiniz. Bu kapsamda, her haber bülteninin sonunda üyelikten ayrılmak için bir bağlantı adresi bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir