Tosla İphone 12 Çekilişi – Temmuz Ayı Büyük Çekilişi

Tosla İphone 12 Çekilişi; Tosla’da yapacağın işlemler sayesinde 1 adet iPhone 12, 15 adet HyperX Oyuncu Aksesuarı ve 10 adet 150 TL değerinde Trendyol Hediye Çeki Hediye

Tosla Çekilişi Katılım Koşulları

  • Kampanyaya katılabilmek için 18 yaşından büyük olmak gerekmektedir. 18 yaşından küçük kişiler ne yazık ki kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.   
  • Bu kampanya Aköde Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 24.06.2021 tarihli ve E-24951361-255.01.02-5153 sayılı izni ile 01.07.2021(Saat 00:01) ve 31.07.2021(Saat 23:59) tarihleri arasında düzenlenmektedir.
  • Kampanya tarihleri arasında “Tosla” uygulamasını ücretsiz olarak Android veya IOS işletim sistemli telefonlarına indirip cep telefonu ve e-mail bilgisi ile uygulamaya kayıt olduktan katılım formunu ad – soyad – doğum tarihi – adres – Tosla’ya kayıtlı cep telefonu bilgileriyle dolduran yeni ve mevcut müşteriler uygulamaya giriş yapılan her gün için 1 çekiliş hakkı, para yükleme işlemi için günlük 1 çekiliş hakkı, uygulama içi harcamada (ModaCruz uygulamasından olan ödemeler ve uygulama içindeki Öde butonu altında yer alan İstanbulkart yükleme, Hadi Elmas ve Joker, Oyun, QR Kod, OynaKazan Joker ödemeleri dahildir) her gün için 1 çekiliş hakkı, Tosla kartını sisteme kayıt ettirdiğinde kampanya dönemi boyunca 1 çekiliş hakkı, Tosla Kart ile 10 TL ve katları tutarında alışveriş yaptıklarında ise (her 10 TL’lik alışverişe 2 çekiliş hakkı) 2 çekiliş hakkı kazanacaklardır. Kampanyaya katılım Tosla Kart ile yapılan alışverişler hariç toplamda 94 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.
  • Çekiliş hakkını korumak için katılımcıların kampanya bitimi olan 31.07.2021 tarihi 23:59 saatine kadar “Tosla” uygulamasına üye kalmaları zorunludur. “Tosla” üyeliği başvuru formunda iletilen “Tosla’ya kayıtlı cep telefonu” bilgisi üzerinden kontrol edilecektir. 
  • Kampanya katılım formunun birden fazla kez doldurması durumunda ilk başvuru geçerli sayılacaktır. Formu dikkatli doldurmanı öneririz.  
  • Katılımlarda ad-soyad bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir. 
  • Forma girilen bilgilerin doğruluğu çok kritik! Buradaki tüm bilgilerin doğruluğu katılımcının sorumluluğunda. Çekiliş sonucunda kazanım olması durumunda kimlik göstermen ve bu bilgilerin kimlikte yazan bilgilerle aynı olduğunu ispat etmen istenecek. Katılımcıya ait forma girilen bilgiler kimlikte yazan bilgiler ile uyuşmaz ise kazanım iptal olur. 
  • Çekiliş 18.08.2021 tarihinde saat 11:00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir