Turkcell Dergilik Yaz Çekilişi Sonuçları

Turkcell Dergilik Yaz Çekilişi Sonuçları, turkcell dergilik çekiliş sonuçları 2021

Turkcell Dergilik Çekilişi 5 Eylül 2021 tarihine kadar devam ediyor. Turkcell Dergilik Yaz Çekilişine katılmak için Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek giriş yaptıktan sonra podcast dinleme, makale okuma ve dinleme işlemi yapmak yeterli. Turkcell Dergilik Çekilişi 13 Eylül 2021 tarihinde noter huzurunda yapılacak. Turkcell Dergilik Çekiliş Sonucu toplam 50 kişi akıllı telefon kazanacak.

Çekiliş Sonucu kesinleştiğinde kazanan isimler sayfamızda yer alacaktır.

Turkcell Dergilik Telefon Çekilişi Katılım Koşulları

  • Ön ödemeli, faturalı, bireysel ve kurumsal tüm Turkcell ve diğer operatör kullanıcıları bu kampanyadan yaralanabilir.
  • Kampanya 2 aylıktır. 5 Temmuz- 5 Eylül arası devam eder.
  • Dergilik uygulamasının 5.31 ve sonrası sürümünü  indirip uygulamaya giriş yapmış kullanıcılara Dergilik uygulaması üzerinden yapılan ekstra ücret ödeme gerektirmeyen her podcast dinleme işlemi için 1 çekiliş hakkı, her makale okuma işlemi için 1 çekiliş hakkı, her makale dinleme işlemi için 1 çekiliş hakkı verilecektir.  Kampanyaya katılım günlük podcast dinleme işlemi için 5,  makale okuma işlemi için 5, makale dinleme  işlemi için 5 çekiliş hakkı ile snırlı olup, günlük toplam çekiliş  15 çekiliş hakkı ile sınırlıdır. Kampanya boyunca toplam 945 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.
  • Uygulama içi aksiyonlarınızı saydırmak istiyorsanız uygulamanın 5.31 sonrası sürümünü indirip uygulamaya giriş yapmanız gerekir.  Giriş yapmışsanız; en yukarda sağ üst köşede profil ikonunuzu ve üstüne tıklayınca da aktif kullanıcı telefon numaranızı görüntüleyebilirsiniz. Giriş yapmamışsanız bu alanda telefon numaranız gözükmez, hızlı giriş adımlarını takip ederek giriş yapmanız gerekir.

Cep Telefonu Hediyeli Çekilişler için tıklayınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir