Vodafone Online Mağaza İphone 12 Çekilişi

Vodafone iPhone 12 Çekilişi

Vodafone Online Mağaza iPhone Çekiliş Detayları

Vodafone Online Mağaza Çekilişi 31 Ağustos 2021 tarihine kadar devam ediyor. Vodafone Online Mağaza Çekilişine katılmak için Vodafone online mağazada bulunan ürünlerin cihaz yorumları bölümüne cihazla ilgili yorum eklemek yeterli. Vodafone Online Mağaza Çekilişi 14 Aylül 2021 tarihinde noter huzurunda yapılacak. Vodafone Online Mağaza Çekiliş Sonucu 1 kişi iPhone 12 cep telefonu ve 5 kişi Apple Airpods Bluetooth Kulaklık kazanacak.

Kampanya tarihleri arasında Vodafone faturalı bireysel tarifelerindeki Vodafone aboneleri vodafone.com.tr/telefonlar veya Vodafone yanımda mobil uygulaması içerisindeki online mağazada bulunan ürünlerin cihaz yorumları bölümüne cihazla ilgili yorum ekleyerek 1 çekiliş hakkı kazanacaklardır. Kampanyaya katılım 1 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.

Vodafone İphone 12 Çekilişi Katılım Koşulları

    Kampanya kapsamında 12.07.2021 – 31.08.2021 tarihleri arasında Türkiye genelinde, Vodafone faturalı bireysel tarifelerindeki Vodafone aboneleri vodafone.com.tr/telefonlar veya Vodafone yanımda mobil uygulaması içerisindeki online mağazada bulunan ürünlerin cihaz yorumları bölümüne cihazla ilgili yorum ekleyerek 1 çekiliş hakkı kazanacaklardır. Kampanyaya katılım 1 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.
    Kampanyaya sadece Vodafone faturalı bireysel aboneleri katılabilir. Kampanyaya faturasız ya da kurumsal Vodafone aboneleri veya diğer operatör kullanıcıları katılamaz.
    Kampanyaya katılmak için vodafone.com.tr/telefonlar veya Vodafone yanımda mobil uygulaması içerisindeki online mağazada bulunan ürünlerin cihaz yorumları bölümüne cihazla ilgili yorum eklenmesi gereklidir. Gönderilen cihaz yorumları moderatörden geçecek ve kamu düzenini bozucu, zararlı ve kötü alışkanlıkları özendirici, genel ahlak ve adaba aykırı, halkı aldatacak veya yanıltacak şekilde reklam ve tanıtım faaliyetlerinde bulunduğu belirtilen paylaşımlar yayınlanmayacaktır.
    Bu kampanya Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 06.07.2021 tarihli ve E-58259698-255.01.02-5782 sayılı izni ile 12.07.2021 (00:01) – 31.08.2021 (23:59) tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.
    Kampanya sonunda, 14.09.2021 tarihinde yapılacak çekilişle 1 kişi 10.999 TL değerinde Apple iPhone 12 64 GB cep telefonu, 5 kişi 1.599 TL değerinde Apple Airpods Bluetooth Kulaklık ikramiyesi kazanacaktır. İkramiye özellikleri belirtilen içeriktedir. İkramiye görselleri ile verilecek ikramiyenin özellikleri farklılık gösterebilir.
    Çekiliş 14.09.2021 tarihinde saat 11.00’da Yeni Markera Çekiliş Org. Ve Prom. Hiz. Tic. Ltd. Şti. Kuştepe Mah. Mesut Cemil Sok. No:30 D:1 Şişli/İstanbul adresinde, noter huzurunda, isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir.
    Kazanan talihliler 17.09.2021 tarihinde Birgün gazetesinde duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. sorumlu tutulamaz.
    İkramiye kazanan asil talihliler, ikramiye teslimi için en geç 02.10.2021 tarihine kadar, yedek talihliler ise, ikramiye teslimi için en geç 17.10.2021 tarihine kadar kimlikleri ile Yeni Markera Çekiliş Org. ve Pro. Hiz. Tic. Ltd. Şti.’ye başvurmaları halinde ikramiyelerini teslim almaya hak kazanacaklardır. Bu tarihlere kadar kimliği ile başvurmayan talihliler ikramiyelerini teslim alamazlar.
    Bu çekilişe Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. ve Yeni Markera Çekiliş Org. ve Pro. Hiz. Tic. Ltd. Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.
    Kazanılan hak devredilemez, nakde veya mala çevrilemez.
    Abonelik bilgilerinin güncelliği, doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır. Ad, soyad, telefon bilgileri eksik veya kayıtlı olmayan katılımcılara çekiliş hakkı verilmeyecektir. Katılımcıların ad-soyad, telefon bilgileri dışında diğer bilgileri eksik olsa dahi çekilişe dahil edilecektir.
    Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır.
    Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
    KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir.
    Çekilişin gerçekleştirilebilmesi, kazananların tespiti ve ödüllerin teslimi için çekilişe katılanların ad-soyadı, GSM No ve adres bilgilerinin işlenmesi gerekmekte olup bu bilgiler Vodafone, Ajans veya yetkilendirilmiş iş ortakları tarafından işlenecektir. Vodafone, veri sorumlusu sıfatıyla, kişisel bilgilerinizin mahremiyetine saygı göstermeyi, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili mevzuat uyarınca veri işlemeyi ve veri güvenliğini sağlanması için gerekli tüm tedbirleri almayı taahhüt eder. Kişisel verileriniz ile ilgili bilgi edinmek, sahip olduğunuz hakları öğrenmek ve Vodafone’a ilgili kişi başvurusu için Vodafone Gizlilik Politikasına (http://www.vodafone.com.tr/VodafoneHakkinda/gizlilik_politikasi.php) göz atabilirsiniz.
    Bu Çekilişe katıldığınız takdirde bu hüküm ve şartlara uymayı kabul etmiş olursunuz. Bu Çekilişe nasıl katılacağınıza dair detayları içeren tüm bilgiler, hüküm ve şartların parçasını teşkil eder.
    Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgi: hafta içi 09:00-17:00 saatleri arasında 0212 266 54 04 nolu Markera Kampanya Danışma Hattını arayabilirsiniz.

2 thoughts on “Vodafone Online Mağaza İphone 12 Çekilişi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir