vodafone pay çekiliş – iphone 12 kazanma şansı

Vodafone Pay iPhone 12 Çekilişi

Vodafone Pay Çekiliş Detayları

Vodafone Pay iPhone 12 Çekilişi 31 Mart 2021 tarihine kadar devam ediyor. Vodafone Pay Çekilişine katılmak için Vodafone Pay mobil uygulamasına giriş yaptıktan sonra gönderilen SMS’te yer alan başvuru formunu doldurmak yeterli. Vodafone Pay iPhone 12 Çekilişi 13 Nisan 2021 tarihinde noter huzurunda yapılacak. Vodafone Pay iPhone 12 Çekiliş Sonucu 5 kişi Phone 12 cep telefonu kazanacak.
Kampanya tarihleri arasında Vodafone Pay mobil uygulamasına giriş yapan kullanıcılara, cep telefonlarına gelen SMS’te yer alan linkteki başvuru formunu ad, soyad, adres ve telefon bilgisi ile doldurmaları durumunda 1 çekiliş hakkı verilecektir. Kullanıcı, sanal veya fiziksel Vodafone Pay Kart’ı ile tek seferde 10 TL ve katları tutarında (her 10 TL için 1 çekiliş hakkı) yapacağı alışverişlerde de çekiliş hakkı/hakları kazanacaktır.

Katılım Koşulları

    1 – 31 Mart tarihleri arasında, Vodafone Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş.’ ye ait Vodafone Pay mobil uygulamasına giriş yapan kullanıcılara, cep telefonlarına gelen SMS’te yer alan linkteki başvuru formunu ad, soyad, adres ve telefon bilgisi ile doldurmaları durumunda 1 çekiliş hakkı verilecektir. Kullanıcı, sanal veya fiziksel Vodafone Pay Kart’ı ile tek seferde 10 TL ve katları tutarında (her 10 TL için 1 çekiliş hakkı) yapacağı alışverişlerde de çekiliş hakkı/hakları kazanacaktır.
    Vodafone Pay uygulamasını uygulama mağazalarından ücretsiz olarak indirmek için tıklayın.
    Tüm operatör aboneleri Vodafone Pay’de hesap oluşturabilir.
    Kampanyadan tüm Vodafone Pay kullanıcıları faydalanabilir.
    Kampanyaya katılmak için Vodafone Pay uygulamasına giriş yaptıktan sonra gelen SMS ile iletilen linke tıklayıp, açılan forma ad, soyad, adres ve telefon bilgilerinin girilmesi gereklidir.
    Formun kampanya süresince 1 kez doldurulması yeterlidir.
    Bu kampanya Vodafone Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 24.02.2021 tarihli ve 58259698-255.01.02-E.1344 sayılı izni ile 01.03.2021(00:01)-31.03.2021(23:59) tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.
    Çekilişte 5 kişi 10.999,00 TL değerinde Apple iPhone 12 64 GB cep telefonu ikramiyesi kazanacaktır. İkramiye özellikleri belirtilen içeriktedir. İkramiye görselleri ile verilecek ikramiyenin özellikleri farklılık gösterebilir.
    Çekiliş 13.04.2021 tarihinde, saat 11.00’da Yeni Markera Çekiliş Org. Ve Pro. Hiz. Tic. Ltd. Şti. Kuştepe Mah. Mesut Cemil Sok. No: 30/1 Şişli/İstanbul adresinde bulunan konferans salonunda noter huzurunda, isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir.
    Kazanan talihliler 16.04.2021 tarihli Birgün Gazetesi Türkiye baskısında duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Vodafone Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş. sorumlu tutulamaz.
    Asil talihliler, ikramiye teslimi için en geç 01.05.2021 tarihine kadar, yedek talihliler ise, ikramiye teslimi için en geç 16.05.2021 tarihine kadar kimlikleri ile Yeni Markera Çekiliş Org. ve Pro. Hiz. Tic. Ltd. Şti.’ye başvurmaları halinde ikramiyelerini teslim almaya hak kazanacaklardır. Bu tarihlere kadar kimliği ile başvurmayan talihliler ikramiyelerini teslim alamazlar.
    Bu çekilişe Vodafone Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş. ve Yeni Markera Çekiliş Org. ve Pro. Hiz. Tic. Ltd. Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.
    Kazanılan hak devredilemez, nakde veya mala çevrilemez.
    Üyelik bilgilerinin güncelliği, doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır. Ad, soyad, telefon bilgileri eksik veya kayıtlı olmayan katılımcılara çekiliş hakkı verilmeyecektir.
    Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır.
    Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
    KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir.
    Çekilişin gerçekleştirilebilmesi, kazananların tespiti ve ödüllerin teslimi için çekilişe katılanların ad-soyadı, GSM No ve adres bilgilerinin işlenmesi gerekmekte olup bu bilgiler Vodafone, Ajans veya yetkilendirilmiş iş ortakları tarafından işlenecektir. Vodafone, veri sorumlusu sıfatıyla, kişisel bilgilerinizin mahremiyetine saygı göstermeyi, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ve ilgili mevzuat uyarınca veri işlemeyi ve veri güvenliğini sağlanması için gerekli tüm tedbirleri almayı taahhüt eder. Kişisel verileriniz ile ilgili bilgi edinmek, sahip olduğunuz hakları öğrenmek ve Vodafone’a ilgili kişi başvurusu için Vodafone Gizlilik Politikasına (http://www.vodafone.com.tr/VodafoneHakkinda/gizlilik_politikasi.php) göz atabilirsiniz.
    Bu Çekilişe katıldığınız takdirde bu hüküm ve şartlara uymayı kabul etmiş olursunuz. Bu Çekilişe nasıl katılacağınıza dair detayları içeren tüm bilgiler, hüküm ve şartların parçasını teşkil eder.
    Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgi: hafta içi 09:00-17:00 saatleri arasında 0212 266 54 04 nolu Markera Kampanya Danışma Hattını arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir