Volkswagen Transporter Çekilişi – Ankara Parke Profil Mağazaları

Ankarada’da bulunan Parke Profil Mağazalarından Çekilişi Çekilişe katılmak için 3 Mayıs 2021 tarihine kadar 2.000 TL ve katlarında alışveriş yapmak yeterli. 7 Mayıs tarihinde yapılacak çekiliş sonucunda 1 kişi sıfır bayi fiyatı ortalama; 274.500 TL olan Volkswagen Transporter araç kazanacaktır. Çekilişi kazanan kişi ortalama olarak 53.750 TL ÖTV vergisini ödedikten sonra kazandığı aracı alabilecektir.

2021 Model Volkswagen Çekilişi Katılım Koşulları

Kampanya 04.12.2020 – (saat 08.00) – 03.05.2021- (saat 18.00) tarihleri arasında düzenlenmektedir. Söz konusu tarihler arasında Ankara ilinde bulunan şirketimize ait Parkeprofil mağazamızdan tek seferde 2.000 TL ve katları tutarında (Fatura üzerindeki her 2.000 TL için 1 çekiliş hakkı) alışveriş yapan müşterilere fatura bilgileri (fatura no, e-fatura no, fatura tarihi, e-fatura tarihi, ad soyad/unvan ve adres bilgileri, telefon numarası) üzerinden çekiliş hakkı verilecektir. Çekiliş: 07.05.2021 Cuma, saat 14.00’de Parkeprofil Orman Ürünleri Ltd.Şti Toplantı Salonunda yapılacaktır.
Yapılacak çekiliş sonrası: 1 adet Volkswagen Transporter 2.0 TDI City Van ( 5+1) 2.0 TDI Uzun Şasi 150 PS (274.500 Türk Lirası) araç hediye edilecektir. Asil ve yedek talihliler 10.05.2021 tarihinde Posta Gazetesinde. www.parkeprofil.com web adresimizden ilan edilecektir. İkramiye kazanan asil talihlilerin 25.05.2021, yedek talihlilerin ise 09.06.2021 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir. Çekilişten sonra asil ve yedek talihlilerin adreslerine aynı anda taahhütlü posta kanalıyla tebligat yapılacaktır.
İkramiye tesliminde fatura ibrazı zorunludur. Ad-soyad, fatura no, fatura tarihi bilgileri dışında diğer bilgileri eksik olsa dahi katılımcılar çekilişe dahil olacaktır.
Kampanya tarihleri arasında alışverişini iptal veya iade eden müşterilerin çekiliş hakları iptal edilecektir. Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin ikramiye tesliminde ikametgah teskeresi ibraz etmesi zorunludur. Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcının sorumluluğundadır. Katılımcının ikramiyeyi kazanması durumda adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir. 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. Kampanyaya katılan herkes bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılır.

Kampanya tarihleri arasında Ankara ilinde bulunan şirketimize ait Parkeprofil mağazamızdan tek seferde 2.000 TL ve katları tutarında (Fatura üzerindeki her 2.000 TL için 1 çekiliş hakkı) alışveriş yapan müşterilere fatura bilgileri (fatura no, e-fatura no, fatura tarihi, e-fatura tarihi, ad soyad/unvan ve adres bilgileri, telefon numarası) üzerinden çekiliş hakkı verilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir