yemek sepeti 20 yıl çekilişi – BMW 216d Gran Coupe

Yemek Sepeti BMW Çekilişi

Yemek Sepeti Çekilişi 15 Nisan 2021 tarihine kadar devam ediyor. Yemek Sepeti Çekilişine katılmak için Yemek Sepeti’nden 20 TL ve katlarında sipraiş vermek ve “Yemek Sepeti 20.Yıl Çekilişi” butonuna tıklamak yeterli. Yemek Sepeti Çekilişi 27 Nisan 2021 tarihinde noter huzurunda yapılacak. Yemek Sepeti Çekiliş Sonucu aralarında 1 adet BMW 216 otomobil ve 20 iPhone 12 cep telefonunun da bulunduğu toplam 651 hediye sahibini bulacak.

Kampanya tarihleri arasında Yemek Sepeti’nin faaliyet gösterdiği bölgeler genelinde www.yemeksepeti.com web sitesinden, mobil sitesinden veya Yemeksepeti uygulaması üzerinden tek seferde 20 TL ve katları tutarında sipariş veren kullanıcılar (her 20 TL için 1 çekiliş hakkı) “Yemek Sepeti 20.Yıl Çekilişi” butonundaki katılım koşullarını tıklayarak çekiliş listesinde yer almak için onay verdiklerinde çekilişe katılmaya hak kazanacaklardır. Katılım Koşulları butonuna tıklanıp çekiliş listesinde yer almak için onay verilmesi zorunludur, onay vermeyenler çekilişe dahil edilmeyeceklerdir.

Katılım Koşulları

Bu kampanya Yemek Sepeti Elektronik İletişim Perakende Gıda Lojistik A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 15.02.2021 tarihli ve 40453693-255.01.02-E.1090 sayılı izni ile 15.03.2021(saat:00.01)-15.04.2021(saat:23.59) tarihleri arasında düzenlenmektedir.

15.03.2021(saat:00.01) – 15.04.2021(saat:23.59)  tarihleri arasında Yemek Sepeti’nin faaliyet gösterdiği bölgeler genelinde www.yemeksepeti.com web sitesinden, mobil sitesinden veya Yemeksepeti uygulaması üzerinden tek seferde 20 TL ve katları tutarında sipariş veren kullanıcılar (her 20 TL için 1 çekiliş hakkı) “Yemek Sepeti 20.Yıl Çekilişi” butonundaki katılım koşullarını tıklayarak çekiliş listesinde yer almak için onay verdiklerinde çekilişe katılmaya hak kazanacaklardır. Katılım Koşulları butonuna tıklanıp çekiliş listesinde yer almak için onay verilmesi zorunludur, onay vermeyenler çekilişe dahil edilmeyeceklerdir. Teslimat tarihinin, en geç 15.04.2021 tarihinde saat 23:59 olması, siparişin provizyona dönmesi ve teslimat sırasında sipariş net ödeme tutarının minimum 20 TL olması gerekmektedir. Çekilişe katılmak için kullanıcının çekilişe katılmak için rızası olduğunu ifade eden butonu tıklayarak aktifleştirmesi gerekecektir. Bu işlem akabinde “çekilişe katıldınız” ifadesini görecektir.

Kampanya tarihleri arasında siparişlerini iptal veya iade edenlerin ilgili siparişlerde kazandığı çekiliş hakları iptal edilecektir. Ad-soyad-telefon-e-posta bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir. Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır.

Çekiliş sonucunda; 1 kişi BMW 216d Gran Coupé – First Edition M Sport 2020 Model Otomobil (değeri: ?510.200,00), 20 kişi 20.000 TL değerinde Yemeksepeti Hediye Çeki, 20 kişi iPhone 12 64 GB Cep Telefonu (birim değeri: ?10.999,00), 20 kişi Xiaomi mijia pro 2 Elektrikli Scooter (birim değeri: ?6.499,00),  20 kişi Airpods Pro (birim değeri: ?4.250,00), 20 kişi 2.000 TL değerinde Yemeksepeti Hediye Çeki, 200 kişi 200 TL değerinde Yemeksepeti Hediye Çeki, 350 kişi 100 TL değerinde Yemeksepeti Hediye Çek ikramiyesi kazanacaktır. Yemeksepeti Hediye çeklerinin son kullanım tarihi 30.09.2021’dir. Talihliden başkası tarafından kullanmaz, devredilemez ve nakde çevrilemez.

Yemeksepeti Hediye çeki, Yemeksepeti Cüzdan Hesabı Bakiyesi veya Kupon Kodu olarak verilir. Yemeksepeti Kupon Kodu, online kredi kartı ödeme şekli ile verilen siparişlerde kullanılabilen bir indirim fırsatıdır. Talihlinin kazandığı tutar karşılığına denk gelecek şekilde kazanılan kupon kodları ile 50TL’lik indirimler olarak kullanılabilir. Yemeksepeti Cüzdan hesabı bakiyesi yalnızca Yemeksepeti üzerinden verilecek siparişlerde ve Cüzdan ödeme yönteminin geçerli olduğu restoranlarda kullanılan bir ödeme yöntemidir. Yemeksepeti cüzdan hesabı kullanabilmek için www.yemeksepeti.com üyesi olmak ve Kullanıcı sözleşmesini onaylayarak Cüzdan özelliğini aktifleştirmek gerekmektedir. Talihli, Yemeksepeti.com üzerinden sipariş verip ödeme aşamasına geldiğinde ödeme seçenekleri arasında yer alan Cüzdan’ı tercih etmesi halinde ilgili bedel, Yemeksepeti.com tarafından sipariş bedeli talihlinin Cüzdan’ından tahsil edilecektir. Talihli, Kupon Kodu veya Cüzdan bakiyesini başkasına devredilemez ve nakde çeviremez.

Çekiliş 27.04.2021 tarihinde saat 11.00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. Sütlüce Mah. Bayrak Sok. No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresinde, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler 05.05.2021 tarihinde Birgün Gazetesi’nde duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Yemek Sepeti Elektronik İletişim Perakende Gıda Lojistik A.Ş. sorumlu tutulamaz. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir. Asil talihliler, başvuru için en geç 20.05.2021; yedek talihliler ise, en geç 04.06.2021 tarihine kadar kimlik fotokopileri ve iletişim bilgileri ile info@u2.com.tr ’ye veya U2 Tanıtım’ın yukarıda belirtilen adresine şahsen başvurmaları ve istenilen belgeleri tam ve eksiksiz teslim etmeleri halinde ikramiyelerini teslim almaya hak kazanacaklardır. Bu tarihlere kadar başvurmayan talihliler ikramiyelerini teslim alamazlar. Asil talihlilerin belirtilen tarihe kadar başvuru yapmaması ve kendilerinden istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmemesi durumunda, 21.05.2021 tarihi itibariyle ikramiye hakkı sırasıyla yedek talihlilere geçecektir. Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin tescile bağlı ikramiye kazanmaları durumunda; ikametgah tezkeresi ibrazı zorunludur. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Bu çekilişe Yemek Sepeti Elektronik İletişim Perakende Gıda Lojistik A.Ş. ve U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. 18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ödülleri teslim edilmez. Yaş konusunda yanıltıcı bilgi vererek katılım sağlayan kullanıcılar bakımından Yemek Sepeti Elektronik İletişim Perakende Gıda Lojistik A.Ş sorumlu tutulamaz.

KDV ve ÖTV dışında tüm vergi ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir.

Çekilişe yurt dışında ikamet edenler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ödülleri teslim edilmez.

Uygulamada çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan, siparişleri manipüle eden katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcı ödüle hak kazanamayacaktır.

Yemeksepeti çekilişe katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb…) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

Çekiliş kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta Yemeksepeti’nin her türlü kayıtları esas alınacaktır.

Çekilişe katılan herkes, çekiliş şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır. Katılımcıların çekiliş şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi, katılımcıların beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde, münhasıran Yemeksepeti tarafından yapılacaktır. Koşullar tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır.

Koşullar ve Kurallar’ın herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.

Çekilişe katılanlar işbu çekiliş Katılım Koşulları’nı kabul etmiş sayılırlar. Yemeksepeti çekiliş Katılım Koşulları’na uygun davranıp davranılmadığını dilediği şekilde değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir